akcess

Inwestor

AKCESS Starosta i wspólnicy Spółka Jawna jest znaną i zaufaną firmą, której działalność skoncentrowana jest w branżach związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz.

Dwudziestopięcioletnia obecność na rynku, zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm tych branż w północno-wschodniej Polsce.

Akcess skupia się na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, a także sprzedaży materiałów budowlanych i artykułów aranżacji wnętrz. Działalność rozwija zarówno w kierunku obsługi klientów instytucjonalnych, jak i detalicznych.

Firma posiada bogate doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych (kompleksowe prace budowlane, branży drogowej, elektrycznej, sanitarnej) jak również realizacji zleceń związanych z aranżacją i wykończeniem wnętrz.

W portfolio znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, obiekty handlowe (budynki typu Biedronka, butiki i galerie handlowe), biurowe, hotele.

Akcess zapewnia odpowiedni do przeznaczenia obiektu standard wykonania, jak również terminowość realizacji, profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze produktów.

Wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, umożliwia promowanie najnowszych trendów wzorniczych oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w branży. 

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami i referencjami.

Realizacje